RAPASTA – viena pirmųjų Lietuvoje įsikūrusių inžinerinių geologinių tyrimų įmonių (nuo 1997 m),

skaičiuojanti beveik trijų dešimtmečių patirtį bei vienijanti aukštos kvalifikacijos specialistus. Nuo veiklos pradžios įgyvendinome kiek daugiau nei 20 tūkstančių pramoninių, energetinių, civilinių ir kitų inžinerinių statinių projektų.

Mūsų įmonė kokybiškai atlieka inžinerinius geologinius ir geotechninius tyrimus pagal visas geotechnines kategorijas, kurie yra būtini pamatų projektavimui ir statybai. Galime pasigirti plataus spektro gręžimo ir zondavimo technika, kurią tinkamai parinkus turime galimybę vykdyti darbus net ir mažose, sunkiai privažiuojamuose teritorijose ar įmirkusiuose laukuose. Kiekvienai situacijai rasime sprendimą.

Taip pat įmonėje įkurta geotechninė laboratorija, kurioje atliekami visi fizikiniai ir mechaniniai gruntų bandymai. Nuolat atsinaujinanti, tobulėjanti laboratorija leidžia dar kokybiškiau atlikti inžinerinius geologinius ir geotechnius tyrimus, ir taip efektyviau patenkinti nuodugnių tyrimų poreikį.

RAPASTA priklauso Geologijos įmonių asociacijai. Aktyviai dalyvauja su geologijos veikla susijusiuose renginiuose, nuolatos remia visuomenines geologijos bendruomenes.

Rezultatai

Kiekvienais metais augantis mūsų įvykdytų darbų skaičius, keliami mūsų klientų reikalavimai, neleidžia mums sustoti ir priverčia mus judėti į priekį. Mūsų įmonė nepaliaujamai investuoja tiek į modernią įrangą tiek į savo komandą. Glaudžiai dirbame su mokslo universitetais, konsultuojames, kad palaikyti kuo aukštesnį lygį savo konkurencinėje aplinkoje.
22
Specialistų komandoje
25000
Įgyvendinta projektų
5
Spec. technikos vienetai
3000
Klientų skaičius

Mumis pasitiki

Mes remiame